Kim jesteśmy?

Stowarzyszenie Inicjatyw Rodzinnych powstało z inicjatywy przedstawicieli sektora pozarządowego, od kilku lat działających w obszarze NGO, a przede wszystkim – rodziców, rodziców zastępczych i tych, dla których życie rodzinne jest ważnym elementem codzienności. Wspólnie chcemy dbać o to, by pięknie mogło się rozwijać, by kreatywnie móc wykorzystywać to, co już gdzieś powstało, a umysły, chęci i doświadczenie przekuwać na coś nowego i niebanalnego.

Za cel główny stawiamy sobie wspieranie rodzin, rodzicielstwa, opieki zastępczej oraz upowszechnianie i ochronę praw dziecka. Do jego realizacji wykorzystujemy możliwości ubiegania się o dofinansowanie projektów, ale też uruchamiamy kontakty, prowadzimy rozmowy, by zadziałać również i pozafinansowo, gromadząc wokół siebie ludzi, którym podobnie zależy na pozytywnych zmianach w tej wrażliwej i ważnej sferze życia. Działamy społecznie, w zamian oczekując radości maluchów, twórczego podejścia wśród dorosłych i własnego poczucia wewnętrznej satysfakcji z efektów wspólnego działania. Tym, którzy już z nami współpracują – z serca dziękujemy, a zainteresowanych zapraszamy do kontaktu :)

Stowarzyszenie Inicjatyw Rodzinnych powstało z inicjatywy przedstawicieli sektora pozarządowego, od kilku lat działających w obszarze NGO, a przede wszystkim – rodziców, rodziców zastępczych i tych, dla których życie rodzinne jest ważnym elementem codzienności. Wspólnie chcemy dbać o to, by pięknie mogło się rozwijać, by kreatywnie móc wykorzystywać to, co już gdzieś powstało, a umysły, chęci i doświadczenie przekuwać na coś nowego i niebanalnego. Za cel główny stawiamy sobie wspieranie rodzin, rodzicielstwa, opieki zastępczej oraz upowszechnianie i ochronę praw dziecka. Do jego realizacji wykorzystujemy możliwości ubiegania się o dofinansowanie projektów, ale też uruchamiamy kontakty, prowadzimy rozmowy, by zadziałać również i pozafinansowo, gromadząc wokół siebie ludzi, którym podobnie zależy na pozytywnych zmianach w tej wrażliwej i ważnej sferze życia. Tym, którzy już z nami współpracują – z serca dziękujemy, a zainteresowanych zapraszamy do kontaktu :)

w sprawie działań Stowarzyszenia – a.wisniewska@sir.elblag.pl

w sprawie działań projektowych – a.lebek-obrycka@sir.elblag.pl

w sprawie promocji – j.prokopowicz@sir.elblag.pl