Zapraszamy na Piknik Rodzinny

wtorek, 02.10.2018 15:25

Serdecznie zapraszamy na Piknik Rodzinny, który odbędzie się w sobotę 6 października 2018 w stanicy wodnej w Nadbrzeżu. Czekamy  na żeglujące dzieci, ich rodziców i wszystkich żeglarstwem zainteresowanych.


Będziecie mogli porozmawiać z instruktorami i opiekunami uczestników projektu „Wiatr w żagle” - zdobywcy tegorocznej nagrody w Konkursie im. dr Aleksandry Gabrysiak na najlepszą inicjatywę elbląskich organizacji pozarządowych i członkami klubu sportowego.
Podczas pikniku ogłosimy także rozpoczęcie działalności Klubu Sportowego HART, który uruchamia szkółkę żeglarską. W jej ramach rozpoczną się kolejne zajęcia -  sportowe, edukacyjne, wyjazdy na regaty i obozy, nauka i doskonalenie i nauka pływania. Rekrutacja trwa do 15 października.
Zapraszamy!
Projekt „Wiatr w żagle” jest realizowany w partnerstwie ze Szkołą Podstawową nr 4 im. Adama Mickiewicza w Elblągu, Szkołą Podstawową nr 25 w Elblągu i jest finansowany w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich Narodowego Instytutu Wolności Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.